Gaurometis (dovanų namelyje)

Prekės kodas: tngau1

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Atskiru susitarimu galime pagaminti Jūsų įmonės logotipą ar (ir) palinkėjimo lipdukus.

Gražių švenčių ir sveikatos!

Gauromečio arbata yra viena iš seniausiai žinomų arbatų Rytų Europoje. Ši arbata buvo populiari vienuolynuose, nes juose nebuvo galima mėgautis tonizuojančia juodąja arbata ir kava.

Dėl sveikatinančių galių šiam augalui rusai suteikė net caro Ivano vardą - IVAN ČAJ (Иван-чай).

Jau carų laikais iš gauromečio pagaminta fermentuota arbata Vakarų Europos rinkose sėkmingai konkuravo su Ceilono ir indiškąja arbata.

€700 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Fermentacijos būdų yra daugybė, todėl kiekvieno skirtingo gamintojo ir net partijos, tiek skoninės, tiek veikliosios savybės gali skirtis.

Mūsų arbata iš kitų gamintojų išsiskiria savo unikalios gamybos technologijos paslapties stabilumu jau eilę metų, ji fermentuojama netgi du kartus, kas sustiprina jos galias ir neleidžia nusivilti besikeičiančiu skoniu ar savybėmis.

Fermentacijos procesu vadinamas žolės šutinimas, kurio metu keičiasi siauralapio gauromečio savybės - dauginasi anaerobiniai mikroorganizmai, o sustabdomas procesas prieš prasidedant nekontroliuojamam rūgimui. Viso proceso ir džiovinimo metu temperatūra neviršija 45 laipsnių.

Vartojimas: 0,5-1 a.š. stiklinei vandens. Arbatoms paprastai naudojamas karštas, bet ne verdantis vanduo. O siauralapiam gauromečiui tiks ir 40 laipsnių temperatūros vanduo, nes tokiame išsiskirs daugiau gleivinių medžiagų. Rekomenduotina gerti 15-30 min. prieš, arba 1-2 val. po valgio.

Galima pakartotinai užplikyti iki trijų kartų, skonis švelnėja, tačiau maistinės savybės išlieka.

Arbatoje nėra kofeino, todėl galima gerti ir prieš miegą.

Grynasis kiekis: 30g

Užsakovas: Tėviškės namų bendruomenės Alytaus raj., Lietuva

Fasuotojas: Jovita Baranauskaitė, Alytaus raj., Lietuva

Susijusios prekės
Edukacijos metu pristatomi siauralapio gauromečio (Chamerion angustifolium (L.) Holub.) fermentuota ..
€3000
212
Rašyti
Skambinti