Apie mus

Lietuvoje kasdien vėžio diagnozę išgirsta daugiau nei 50 žmonių. Nacionalinio vėžio instituto duomenimis, kasmet nustatoma apie 18 tūkst. naujų susirgimų onkologinėmis ligomis, o beveik 20 proc. Lietuvos gyventojų mirčių sudaro mirtys nuo vėžio.

Vis daugiau nuo vėžio ligos mirštančių pacientų gali išgelbėti keli svarbūs faktoriai – nuolatinis dėmesys ankstyvo vėžio diagnostikai, platesnis pacientų savimonės ir švietimo didinimas, medikų bendruomenės mokymas. O tokie veiksmai, kaip alkoholio vartojimas, rūkymas, stresas, netinkama, nevisavertė mityba, savęs nepriežiūra – anksčiau ar vėliau iššaukia šią ligą, paskatina jos atsiradimą.

Tėviškės namų krautuvėlė – mūsų bendruomenės socialinis bendruomeninis verslas. Tai sveikatai palankaus, skanaus ir natūralaus maisto krautuvėlė sukurta visiems, kuriems aktualios sveikatai palankios mitybos žinios, natūralūs ir ekologiški produktai. 

Bendruomeninio socialinio verslo pagrindu kuriama krautuvėlė Jums atrinks ir pasiūlys kokybiškų prekių pasirinkimą. Čia rasite įvairių maisto produktų užaugintų ir pagamintų pas patikimus Lietuvos ir ES šalių gamintojus, daugiausia iš smulkių, natūrinių ir ekologiškų ūkių. 

Siekdama plėtoti požiūrį į sveikatai palankią mitybą ir gyvenseną, krautuvėlės steigėja - Tėviškės namų bendruomenė, stengiasi, kad  sveikatai palankūs produktai būtų pasiekiami daugumai tuo besidominčių ir ieškančių, o pirkėjai, įsigyjantys produktus krautuvėlėje, prisidės prie kilnios socialinės misijos, kurios pelnas iš pardavimų bus investuojamas plėsti Alytaus Vėžio informacijos ir paramos centro veiklą – šiuo metu onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems teikiama psichosocialinė pagalba, kurios organizavimo išlaidos dengiamos iš krautuvėlės gautų pajamų ir mūsų globojamiems pacientams mūsų paslaugos teikiamos nemokamai.

Taip pat visi perkantys Tėviškės namų krautuvėlėje, prisideda prie smulkiųjų mūsų kraštų augintojų ir gamintojų verslo augimo ir tobulėjimo.

Drauge stabdykim "vėžiui" kelią!

Rašyti
Skambinti