Dovanų rinkinėlis "1" (dėl užsakymo skambinti tartis individualiai)

Prekės kodas: dr1

Turimas kiekis: Išparduota

Gera dovana - sveika dovana!

Susikomplektuokite savo norimą rinkinį iš viso mūsų krautuvėlės asortimento, tik susisiekę su mumis: krautuvele@teviskesnamai.lt arba tel. nr. 8 670 78990.

Čia siūlomi tik pavyzdiniai rinkiniai ir galima kaina. Pavyzdžiui:

1. JUDROS ALIEJUS 250ml

2. ŠALTALANKIŲ ARBATA

3. BRUKNIŲ MILTELIAI

Gerų švenčių ir sveikatos!

Galite prisidėti paremdami Vėžio informacijos ir paramos centro Alytuje veiklą (paramos lėšos neapmokestimos ir skiriamos tik centro veiklai vykdyti). Išsamią informaciją apie mūsų veiklą galite rasti www.teviskesnamai.lt:

Jūs galite užsakyti šį arba susikomlektuoti savo norimą rinkinį iš viso mūsų krautuvėlės asortimento, tik parašykite mums: krautuvele@teviskenamai.lt

Šiame pavyzdiniame rinkinyje siūlome:

1. JUDROS ALIEJUS 250ml

Vienas valgomasis šaukštas judros aliejaus per dieną gali patenkinti žmogaus organizmo nepakeičiamų riebiųjų rūgščių poreikį.

Pagal vitamino E kiekį judros aliejus lenkia tokius aliejus, kaip linų sėmenų, kedro, saulėgrąžų. Viename valgomajame šaukšte judros aliejaus vitamino E yra 1,5 karto daugiau negu žmogui reikalinga paros norma.

Plačiau: https://www.teviskeskrautuvele.lt/kategorija-1/judros-aliejus-250ml

2. ŠALTALANKIŲ ARBATA

Šaltalankis – polivitaminų kupinas augalas, pagal biologiškai aktyvių medžiagų kiekį ir kokybę lenkia beveik visus vaisius ir uogas.

Šaltalankių produktai labai silpnina barbitūratų, antibiotikų ir kitų vaistų, rentgeno spindulių toksinį poveikį. Todėl juos patariama vartoti cheminės ir radiacinės terapijos metu ir po gydymo, po antibiotikų kurso, taip pat diabetikams, pagyvenusiems žmonėms, profesionaliems sportininkams, intensyvios veiklos žmonėms.

Plačiau: https://www.teviskeskrautuvele.lt/saltalankiu-arbata

3. BRUKNIŲ MILTELIAI

Bruknėse gausu organinių rūgščių, vitamino E (8,8 mg (73 %*)), geležies (460 mg (23 %*)), kalio (16 %*), ląstelienos, pektino, rauginių ir kitokių medžiagų. *RVM-referencinė maistinė vertė.

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį, normalią nervų sistemos ir raumenų veiklą.

Pačiau: https://www.teviskeskrautuvele.lt/brukni-milteliai

Susijusios prekės
Susikomplektuokite savo norimą rinkinį iš viso mūsų krautuvėlės asortimento, tik susisiekę su mumis:..
Nuo €2999
152
Susikomplektuokite savo norimą rinkinį iš viso mūsų krautuvėlės asortimento, tik susisiekę su mumis:..
Nuo €2499
153
Rašyti
Skambinti