SIAURALAPIS GAUROMETIS (dvigubos fermentacijos ) 10 vnt

Prekės kodas: gaur10

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Perkant daugiau - mokam mažiau!

Didesnį kiekį galite užsakyti kooperuodamiesi su artimaisiais, draugais, kolegomis. O galbūt norite nustebinti dovanomis artimuosius užsienyje?

Šis pasiūlymas sutaupo Jums net 10 Eur!

Mūsų arbata iš kitų gamintojų išsiskiria savo unikalios gamybos technologijos paslapties stabilumu jau eilę metų, ji fermentuojama netgi du kartus, kas sustiprina jos galias ir neleidžia nusivilti besikeičiančiu skoniu ar savybėmis.

Galite prisidėti paremdami Vėžio informacijos ir paramos centro Alytuje veiklą (paramos lėšos neapmokestimos ir skiriamos tik centro veiklai vykdyti). Išsamią informaciją apie mūsų veiklą galite rasti www.teviskesnamai.lt:

€4400 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Gauromečio arbata yra viena iš seniausiai žinomų arbatų Rytų Europoje. Ši arbata buvo populiari vienuolynuose, nes juose nebuvo galima mėgautis tonizuojančia juodąja arbata ir kava.

Dėl sveikatinančių galių šiam augalui rusai suteikė net caro Ivano vardą - IVAN ČAJ (Иван-чай).

Jau carų laikais iš gauromečio pagaminta fermentuota arbata Vakarų Europos rinkose sėkmingai konkuravo su Ceilono ir indiškąja arbata.

Augale daug flovanoidų, taninų, vitamino C daugiau nei juoduosiuose serbentuose. Mokslininkai nustatė, kad augalas pasižymi ir priešvėžinėmis savybėmis.

Plačiau: https://www.teviskeskrautuvele.lt/siauralapis-gaurometis-dvigubos-fermentacijos

Rašyti
Skambinti